Artanë | Makina | Vetura | Kia | Shuma

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


14 Dhj 09:54 ,

■■■■U SHIT NGA OMARI■■■■

799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 21:14 ,

SHES KIA SHUMA 1.5

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 17:28 ,

Kia Shuma ||

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 16:18 ,

KIA 2001

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 19:44 ,

KIA

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim