Artanë | Makina | Vetura | Kia | Sorento

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 10:54 ,

Kia Sorento dizell 10muj Rks

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:17 ,

Kia SORENTO 2002, 2.5D 10muaj regjistrim

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:14 ,

kia sorento

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 22:26 ,

Kia sorento

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:38 ,

Kia sorento 2.5 Diesel 2009 4x4 e sapo doganuar

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 14:01 ,

Pjesë për KIA SORENTO 2.5 CRDI 2009 170PS

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 14:01 ,

SHES PJES PER KIA SORENTO 2.5 CRDI 2007-2010 170PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 18:58 ,

Kia sorento 2.5 crdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 19:04 ,

KIA SORENTO 2.2D 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 12:50 ,

kia sorento

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim