Kaçanik | Makina | Vetura | Kia | Sorento | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:03 Vetura , Viti

Kia Sorento

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 18:42 Vetura , Prizren

KIA SORENTO 2.2D 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 18:25 Vetura , Ferizaj

Kia sorento

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 14:33 Vetura , Pejë

Kia

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 13:21 Vetura , Ferizaj

Shitet Kia Sorento 2.5 CRDi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 17:24 Vetura , Prizren

Kia sorento

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 19:17 Vetura , Pejë

Shes pjes per kia sorento 2.5 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 09:47 Vetura , Prishtinë

Pjesë për KIA SORENTO 2.5 CRDI 2009 170PS

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 15:39 Vetura , Pejë

Kia sorento

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim