Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Soul

Dje 11:59 ,

KIA SOUL STONIC

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 22:25 ,

KIA STONIC SOUL AUTOMATIK

18 720 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 01:05 ,

KIA STONIC SOUL

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:57 ,

Kia

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 19:36 ,

Kia Soul 1.6 CRDi Aut.

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 16:37 ,

Kia Soul

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 22:14 ,

Shes veturen kia

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:05 ,

Shes veturen kia

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 13:03 ,

shes veturen

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 19:10 ,

Torrnado Chips

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 17:52 ,

kia pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim