Artanë | Makina | Vetura | Kia | Sportage

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 08:18 ,

GJIP KIA 2.0 DIZEL - AUTOMATIK - 2006 - RKS 6 MUJ

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:15 ,

GJIP KIA - 2.0 DIZEL 4wd - AUTOMATIK - 2006 - RKS

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

PJESE PER KIA SPORTAGE 2.0- 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:31 ,

KIA SPORTAGE 1.7 DIZEL RKS 2014

6 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:07 ,

Shes ose ndërroj RKS 11 muaj motorr te Mercedesit

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 15:41 ,

Kia Sportage 2019

25 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 17:26 ,

Shitet KIA SPORTAGE 2.0 Dizel

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Tet 18:28 ,

Shitet Kia Sportage 2.0 diesel 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:27 ,

KIA SPORTAGE EX FRESH LED

26 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:25 ,

KIA SPORTAGE LX ACTIVE

20 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim