Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Venga

05 Tet 08:39 ,

Ushit

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 16:53 ,

ushit flm merrjep

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim