Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | cee´d

Dje 16:21 ,

Kia Ceed 2019

14 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:39 ,

Kia ced 1.4 benzin 2014

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 17:39 ,

KIA CEED 1.0 FUN

15 150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 17:51 ,

KIA CEED

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:22 ,

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX FUN M/T

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:13 ,

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX START M/T

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 00:58 ,

PJES PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 10:38 ,

Kia Ceed 2019

14 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 15:43 ,

Kia Ceed 2019

14 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 10:14 ,

Kia Cee'd dizel 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 19:49 ,

Kia cee'd 1.5 crdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 19:41 ,

Kia 1.5 crdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 15:58 ,

KIA CeeD 2017 70 mij km dizell

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Jan 22:44 ,

Shitet vetura 2016 ende nën garancion

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Jan 18:07 ,

U shitttttttt

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 13:49 ,

Shes veturen KIA ceed 1.6 dizel viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 21:28 ,

Kia CEED 2016 Diesel

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 22:41 ,

KIA

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 15:22 ,

Shes KIA Cee’d 2008

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:09 ,

Shitet KIA CEE'D 2009 / behet edhe me ndrrime

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Shk 21:55 ,

Kia cee'd benzin

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 18:24 ,

U shittt.

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Dhj 15:38 ,

Kia Ceed

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 14:12 ,

Kia cee'd 1,6 Diesel

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 11:43 ,

Vetura ne shitje - KIA CEED 1.6CRDI (115KF)

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 22:07 ,

kia ceed 1.6crdi ex

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 13:12 ,

Kia

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:14 ,

Kia cee-d 2007 1.6 TDI

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 15:15 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 20:54 ,

Kia ceed 1.4 benzin

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 11:44 ,

KIA Cee'd 1.6 TDI 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim