Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | cee´d Sporty Wagon

18 Korr 13:12 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 13:57 ,

Shitet Kia E Sapo Ardhur nga Zvicrra

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim