Artanë | Makina | Vetura | Kia | cee´d

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 12:56 ,

Kia ceed 1.4 i 2009 rks. 95 mij km

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Tet 16:21 ,

Kia Ceed 2019

14 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 13:40 ,

KIA CEED

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 20:44 ,

KIA CEED LP FUN

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 21:23 ,

KIA CEED 1.0 FUN

15 150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 13:41 ,

KIA CEED 1.6

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Tet 16:39 ,

PJES PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 23:47 ,

kia ceed 2009 10 muj rexhistrim. gjendje top

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 00:17 ,

Kia c eed 1.4B super gjendje !!2009 - rexh 1 vjet

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim