Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | pro_cee´d

18 Dhj 10:12 ,

Kia Proced

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim