Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia

Carnival , 1
Rio , 1
Sorento , 1
Sportage , 1
21 Maj 22:25 ,

shes kia carneval

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 03:08 ,

Kia Stonic

16 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 03:00 ,

Kia Rio 2018

11 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 14:56 ,

Kia Sorento 2.5 Diesel

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 16:07 ,

U SHIT NGA AUTO SALLON FATIJONI

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim