Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | 110

26 Qer 17:41 ,

Traktor 539

2 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 09:12 ,

sharr druve

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
23 Maj 09:19 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 13:34 ,

Kresher auto larje

95 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 00:36 ,

Tertaq

1 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim