Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | 111

03 Korr 19:52 ,

Lada 111 benzin

Viti: 1984
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 08:50 ,

shitet llada shum e mir

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 21:36 ,

SHITET PASAT 2

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim