Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | 112

11 Shk 22:19 ,

Shitet menjaqi i llades me korpa

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Mar 18:56 ,

lada niva

250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim