Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | 1200

09 Mar 21:01 ,

Shite menjaqi i llades

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 11:12 ,

Shitet Osi i Lades

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 19:53 ,

Flm Merrjep U SHIT Lada 1200

2 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 10:26 ,

Shes Lada 1.3 Benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 10:26 ,

Shes Lada 1.3 Benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 10:14 ,

Shes Lada 1.3 Benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 10:41 ,

lada 1200

5 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Shk 20:13 ,

ushit

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 21:48 ,

lada niva shum lir

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim