Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | 2110

14 Maj 11:50 ,

Shitet kabina apo nderrohet

250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim