Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | 2112

24 Dhj 11:30 ,

Shes, ndrroj Makinen Lada Niva

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim