Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | Aleko

08 Korr 18:35 ,

Shitet Gulldoni

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim