Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | Forma

14 Nën 05:03 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Tet 22:17 ,

Shitet Lada 1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim