Artanë | Makina | Vetura | Lada | Model tjetër

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


15 Sht 20:11 ,

GAZ volga 24

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Qer 00:13 ,

Kerkoj Lada 2101 (Zhiguli) ose Fiat 124

400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 15:57 ,

Golf 4

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 23:15 ,

Lada

5 700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Tet 21:14 ,

Xhip lada niva

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Mar 17:44 ,

CERKULLAR

310 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 18:50 ,

shes lada Niva 4x4

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 20:36 ,

Lada

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim