Artanë | Makina | Vetura | Lada | Niva

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 11:50 ,

Lada Niva 1.7 Benzin 2002 gjendje prefekt bej ndri

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:36 ,

Shitet lada niva

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Korr 22:11 ,

LADA NIVA

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 21:29 ,

Lada niva

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Qer 23:24 ,

Shitet lada niva

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Qer 11:48 ,

Lada Niva

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 09:45 ,

Shitet Lada Niva 1.7i

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 17:02 ,

Shitet Niva

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Qer 00:05 ,

Shitet niva. Gjendje tmir

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Qer 16:15 ,

Shitet lada niva 1.7

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim