Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | Nova

08 Tet 15:06 ,

Lada Niva

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim