Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | Priora

01 Mar 21:39 ,

Shitet makina MOSKVICH 1500cc 3500 e

3 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim