Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | Samara

24 Korr 21:37 ,

Shes

495 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Maj 13:05 ,

Lada samara 1.5benxin

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Nën 02:43 ,

Llada samara

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim