Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada | Vesta

23 Pri 20:40 ,

Lada Vesta -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim