Artanë | Makina | Vetura | Lada

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 11:17 ,

Lada Niva 1.7i

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 23:36 ,

Lada Niva

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 13:58 ,

Shitet LADA NIVA

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Tet 16:56 ,

Niva 4x4

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Tet 16:38 ,

Lada 1300 Riva

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 18:14 ,

Lada 1300 Riva

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 16:20 ,

Në shitje 2 niva

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 21:07 ,

GAZ volga 24

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Sht 20:26 ,

U shit niva flm merrjep

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Sht 10:46 ,

Shes lada niva

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim