Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lada

Niva , 3
15 Maj 10:54 ,

LADA NIVA 4X4 5 DYERT MAKINA E REJA

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 08:32 ,

LADA NIVA 4X4 NOVO- Ladrus Maqedoni

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 23:12 ,

lada niva benzin plin ka denim 4 muaj

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim