Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lamborghini | Aventador

25 Korr 23:05 ,

Vêture

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 13:27 ,

Shes kultivatort (golldanat)dizell tardhur nga zvi

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 18:48 ,

Çerapa

2 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 03:00 ,

Pre lokale...

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:42 ,

Golf 2

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 18:54 ,

t4

1 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 14:52 ,

lamborghini

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 00:03 ,

Lamborghini Aventador

313 025 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 20:44 ,

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim