Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lamborghini | Countach

28 Gush 01:25 ,

transport ne kosoves gjithqka deri 3 .5 ton

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 12:29 ,

Shiten kirbit

600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 14:14 ,

Shes lamborghini urgjent sipas marrveshjes

1 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim