Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lamborghini | Gallardo

05 Shk 14:59 ,

Shitet Lamborghini 1.8 Plin\Dizell

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Sht 19:14 ,

Lamborghini Gallardo

65 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Gush 21:35 ,

Lamborghini Gallardo

75 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim