Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lamborghini | Huracán

18 Gush 19:20 ,

Shitet

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim