Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lamborghini | Jalpa

14 Mar 21:08 ,

Golf 2

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim