Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lamborghini | LM

01 Dhj 22:08 ,

lamborghini

98 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim