Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lamborghini | Murciélago

17 Gush 14:58 ,

Motorr 50cc

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 22:34 ,

Qeni

210 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim