Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lamborghini

16 Qer 03:00 ,

Pre lokale...

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 14:25 ,

Lamborghini URUS 2019 0,0 km

245 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 21:08 ,

Golf 2

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:42 ,

Golf 2

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 19:14 ,

Lamborghini Gallardo

65 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Gush 21:35 ,

Lamborghini Gallardo

75 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Gush 14:58 ,

Motorr 50cc

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 14:52 ,

lamborghini

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 12:29 ,

Shiten kirbit

600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Gush 19:20 ,

Shitet

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 00:03 ,

Lamborghini Aventador

313 025 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 20:44 ,

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 22:08 ,

lamborghini

98 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim