Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Beta

01 Pri 16:59 ,

lance

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 15:53 ,

Lancia 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 19:15 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 18:14 ,

Urgjent llancia 1.0 benzin rks 8muj me guma treja

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 21:54 ,

Lancia

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 20:13 ,

Shitet vetura

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 20:05 ,

Shitet Ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 08:56 ,

lancia. Z

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 21:42 ,

Shes lanci 1.3

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim