Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Dedra

26 Shk 18:21 ,

Lancia

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 13:37 ,

Shes lancia urxhend 350

350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 21:50 ,

Shes Lancia

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 15:16 ,

Shes veturen Lancia Dedra

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 12:06 ,

Shes lancia dedra

10 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 00:01 ,

Shes veturen Lancia Dedra

900 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 15:16 ,

Lancia Dedra

1 111 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 23:02 ,

Lancia 1.8

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 22:06 ,

U Shit Flm MerrJep

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 16:38 ,

lancia dedra

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Mar 19:58 ,

Shes Lancia Dedra

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 13:59 ,

Lancia 1.8 benzin/plin

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 23:49 ,

Lancia

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 20:44 ,

shes lancia dedra 1.9 tds. per pjes..

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 18:41 ,

Lanci dedra

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 18:44 ,

shitet Lancia 2.0 dizel

780 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:05 ,

lancia

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 21:51 ,

Shitet lancia dedra 1.9 TDI

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 14:08 ,

Lancia Dedra 1.9 TDI

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 19:44 ,

Lancia dedra

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 17:15 ,

Lancia Dedra 1.9 tds

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim