Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Delta

Sot 09:42 ,

Lancia 1.6 Dizel Automatik

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 ,

lancia delta 1.6 dizel automatik

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 08:12 ,

LANCIA DELTA 1.6 16 v

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:33 ,

LANCIA DELTA 1.6 16 V TIP TOP

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 14:15 ,

shitet lanci 1.6 benzin viti 98 me 2 muj regjistri

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 03:24 ,

Lancia Delta Hpe 2.0 Turbo

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 17:15 ,

Shitet lancia 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 00:22 ,

lancia delta

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 19:49 ,

Lancia delta

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 12:48 ,

Shes apo ndroj lanci vitin 2000 osht 1.6 RKS 1 vit

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 17:51 ,

Shes ose ndroj lanci 1 vir RKS Vitin 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 12:35 ,

Shes lanca 1.6 benzin viti 2000 regjistrim 1 vit

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Dhj 11:29 ,

Lancia Delta 1.9 twinturbo JTD - 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 19:36 ,

Shes kerin lancia 1 vit RKS gjendje prefekt 100%

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Gush 20:10 ,

Shes apo ndroj kerin lancia ne gjendje fenomenale

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 15:06 ,

Shes lancia delta

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 18:56 ,

Lancia delta 1.4 16 v

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Shk 14:15 ,

Lancia delta

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Jan 09:23 ,

Shitet Lancia 1.9 dizel

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 02:18 ,

Lancia Delta 1.6

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 14:03 ,

Blej Lancia Delta integrale v.p 88-92

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 20:21 ,

Lancia 1.6 benzin -99

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 14:40 ,

Shitet lancia

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Jan 13:02 ,

Lancia Delta ne gjendje shum te rregullt -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 22:24 ,

Makin

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 17:48 ,

Lancia delta integrale 4x4 ne gjendje pune

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 19:15 ,

Lancia Delta benzin -96

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 11:19 ,

Shitet Lancia Delta HF Turbo 1.6 Benzin

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Sht 11:10 ,

Shitet Lancia Delta HF Turbo 1.6 Benzin

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim