Deçan | Makina | Vetura | Lancia | Delta

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 20:40 ,

lancia delta 1.6 dizel automatik

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

Lancia 1.6 Dizel Automatik

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 11:54 ,

Lancia Delta 1.9 Diesel Biturbo 190 PS

7 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 08:12 ,

LANCIA DELTA 1.6 16 v

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:33 ,

LANCIA DELTA 1.6 16 V TIP TOP

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 14:15 ,

shitet lanci 1.6 benzin viti 98 me 2 muj regjistri

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 03:24 ,

Lancia Delta Hpe 2.0 Turbo

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 17:15 ,

Shitet lancia 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 00:22 ,

lancia delta

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 19:49 ,

Lancia delta

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim