Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Flavia

12 Maj 15:47 ,

Lancia flavia old timer 1968

6 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 21:35 ,

Shitet nrrohet

220 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim