Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Kappa

02 Jan 17:24 ,

Shitet ndrrohet plin benzin

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 21:57 ,

Shes ndrroi Lancia 2.0Turbo Benzin plin Dize 2001

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 16:12 ,

Llanci

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 18:03 ,

Llanci kappa

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:50 ,

lancia 2.4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 00:50 ,

lancia

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 15:57 ,

Llanci2.4 jtd 11 muj regjisrim

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 17:13 ,

Shitet Lancia Kappa 2.4 Jtd

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:20 ,

U shitttt flmmmmm

64 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Pri 14:26 ,

Lancia kappa rks te skaduar plin dizne topp

888 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 20:30 ,

u shit flm merr jep

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 23:49 ,

Lancia

20 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 08:23 ,

Lancia kappa

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 20:31 ,

Lancia kappa

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Mar 00:27 ,

Lancia

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 18:04 ,

shitet vetura 1.1 me goma treja 7 muj regjistrim

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 11:07 ,

shitet lancia 1.1 extrem e rujtne

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 14:36 ,

shitet llancia 1.1 7 muj regjistrim

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Jan 11:52 ,

shitet lanci 1.1 benzim 7 muj regjistrim

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 13:21 ,

Lancia kappa

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 22:38 ,

Shitet Lancia 1600 Euro ose bej nderrim

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 17:59 ,

Lancia

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 15:56 ,

Lancia Kappa 2.0 Turbo -98

700 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 21:01 ,

Lancia

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 17:04 ,

Lancia 2.4 tds dizel baj ndrrim me matorra

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 13:56 ,

Lancia kappa 2.4 tds

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 12:36 ,

Lancia Kappa

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 20:10 ,

lancia

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim