Artanë | Makina | Vetura | Lancia | Kappa | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


24 Sht 20:50 Vetura , Prizren

lancia 2.4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 00:50 Vetura , Prizren

lancia

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 15:57 Vetura , Mitrovicë

Llanci2.4 jtd 11 muj regjisrim

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 17:13 Vetura , Prishtinë

Shitet Lancia Kappa 2.4 Jtd

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:20 Vetura , Fushë Kosovë

U shitttt flmmmmm

64 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Pri 14:26 Vetura , Lipjan

Lancia kappa rks te skaduar plin dizne topp

888 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 20:30 Vetura , Prishtinë

u shit flm merr jep

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 23:49 Vetura , Prishtinë

Lancia

20 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 08:23 Vetura , Prishtinë

Lancia kappa

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 20:31 Vetura , Fushë Kosovë

Lancia kappa

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim