Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Lancia | Lybra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:38 ,

Lancia Urgjent shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 09:48 ,

Lancia Lybra 2.4 JTD per 2200 euro

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 17:58 ,

Ne Shitje

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Jan 10:42 ,

Lancia Lybra 2.4 jtd

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Dhj 17:00 ,

Lancia Lybra

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 09:03 ,

Shes

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 21:29 ,

Shes

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 13:13 ,

Lancia Lybra 1.8

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:34 ,

Lancia lybra 1.9 jtd

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 18:01 ,

Shes veturen

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim