Kaçanik | Makina | Vetura | Lancia | Lybra | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 09:13 Vetura , Prishtinë

2 per 1 shes dy Lancia Lybra 2.5 JTD per 3333 euro

3 333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 22:38 Vetura , Prishtinë

Lancia Urgjent shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 17:20 Vetura , Shtime

Lancia Lybra

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 21:29 Vetura , Therandë

Shes

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 13:13 Vetura , Lipjan

Lancia Lybra 1.8

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:34 Vetura , Gjakovë

Lancia lybra 1.9 jtd

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 18:01 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 15:20 Vetura , Prizren

Shitet Lancia

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 07:20 Vetura , Drenas

Vetur

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 22:06 Vetura , Pejë

Shes Lancia

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim