Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Model tjetër

01 Korr 21:29 ,

Shitet viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Pri 16:47 ,

lance

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 22:56 ,

FAW

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 14:23 ,

Shes veturen

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Jan 13:51 ,

Shes veturen

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 12:51 ,

u shitttt

599 EUR

07 Tet 02:05 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 18:55 ,

Shes lancin 1.2

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 21:29 ,

Lanci 1.2

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 19:42 ,

Seat Lancia benzin

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 16:23 ,

Shitet Lancia

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 00:12 ,

u shittt

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 12:35 ,

lanci 2.2 disel

650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:17 ,

Lancia

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 20:26 ,

Lancia

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 14:34 ,

Lantana m800i

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Gush 20:42 ,

Lantana m800i

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Pri 08:02 ,

Lancia 1.2 per pjesë

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 15:41 ,

Shitet vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 22:12 ,

Lancia 1.2 benzin

1 199 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 10:45 ,

Shes Lancia extra e mir

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 16:25 ,

Lancia Ypsilon benzin

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 19:41 ,

Shes Lancia Urgjend

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 18:20 ,

Shes Lancia 1.2 benzin

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 11:23 ,

Shes Lancia urgjend

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 11:59 ,

shes Lancin urgjend

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 21:10 ,

lancia

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 19:58 ,

Lancia

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Tet 15:31 ,

Lancia

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 20:07 ,

Risi risi

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Jan 11:37 ,

shitet lansia mundsi ndrrimi

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 15:13 ,

Lancia 1.9 diesel urgjent

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 17:16 ,

shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 15:12 ,

Lancia 1.2 benzin

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim