Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Phedra

13 Mar 07:09 ,

LANCIA Phedra 2.2 JTD

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Dhj 22:31 ,

Lancia phedra 2.2 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 16:15 ,

Lanci Phedra 2.2 jtdi 6 shpejtsi 2006

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 17:58 ,

Lancia phedra 2.2 peugeot 807 citroen c8

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 14:06 ,

NDRRIM ME VETUR

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 20:41 ,

Lancia Phedra 2.2 dizel bon edhe nderrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 18:20 ,

Shes auto

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 08:14 ,

Lncia phedra 7 ulse 2.0 dizell 2007 rks 136ps

4 333 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 12:48 ,

Lancia Phedra dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 10:40 ,

Lancia phedra 800€

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 14:48 ,

Lancia Phedra -me targa austriake

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:45 ,

Lancia Phedra 2.2 Disel

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 08:22 ,

LANCIA PHEDRA 2.2

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim