Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Prisma

07 Sht 19:11 ,

lancia 2.4 turbo dizell

680 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim