Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Thesis

29 Qer 17:25 ,

Lancia Thesis 2.4 Dizell rks 1 vit tip top

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 13:44 ,

Lancia

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 19:29 ,

Lancia thesis 2.4 jtd

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 11:45 ,

Lancia Thesis 100

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 19:26 ,

Shes Lancia 2.4 Diesel

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 19:26 ,

Shes Lancia 2.4 Diesel

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 19:18 ,

Shes Lancia 2.4 Diesel

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 19:18 ,

Shes Lancia 2.4 Diesel

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 19:18 ,

Shes Lancia 2.4 Dizell

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 19:18 ,

Shes Lancia 2.4 Dizell

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 16:38 ,

Shitet lancia thesis ne gjendje shum te rregullt

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Sht 16:43 ,

shitet lancia thesis benzin

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 16:06 ,

Lancia dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 21:51 ,

Shitet Fiat Lancia modeli Thesis 2.4

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 21:17 ,

Shitet lancia thesis

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 20:59 ,

Lancia Thesis 2.4 Dizell Automatic

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 20:56 ,

Lancia Thesis 2.4 Dizell Automatic

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 19:44 ,

Lanica Thesis 2.4 Dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 20:53 ,

U shit ��

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:24 ,

Lancia 2.4 JTD Thesis

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 20:16 ,

shitet makina

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim