Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Voyager

18 Pri 23:38 ,

Lancia 1.2 16v benzin

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 16:00 ,

Lancia 1.2

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim