Kaçanik | Makina | Vetura | Lancia | Ypsilon | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 08:08 Vetura , Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3 MULTIJET. 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Nën 12:17 Vetura , Gjakovë

Lancia Ypsilon benzin

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 11:38 Vetura , Prishtinë

Shitet pjes e vetures lancia ypsilon

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 17:52 Vetura , Dardanë

Lancia ypselon 1.4 16 v B04

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 14:29 Vetura , Pejë

Lancia

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 14:49 Vetura , Pejë

Lancia Ypsilon

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:32 Vetura , Pejë

shes pjes ose komplet lancia ypsilon 1.4

1 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 13:44 Vetura , Prishtinë

Uuuu shittt LANCIA 1.2 BENZiN - 2000

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 15:20 Vetura , Vushtrri

U shit

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 00:45 Vetura , Pejë

LANCIA YPSILON 1.4B

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim